Internet Pszczyna

Home > Internet Pszczyna
W kwestii takiej jak usługi dostarczające szybki internet, Pszczyna stanowi ważny obszar naszej działalności. Firma KOLNET może się pochwalić wieloletnią historią prowadzenia działalności jako dostawca szerokopasmowego internetu. Oferujemy usługi zyskujące coraz większą popularność dzięki swojej niezawodności i szybkości przesyłu. Pszczyna wraz z okolicznymi miejscowościami bardzo chętnie stosuje internet radiowy. Okazuje się on doskonałą alternatywą dla miejsc, do których na chwilę obecną nie sięga jeszcze infrastruktura kablowa.

Pszczyna – stabilny internet na co dzień

Nasze pakiety na dostawę internetu przygotowaliśmy w oparciu o doświadczenie rynkowe i ciągłe doskonalenie oferty w odpowiedzi na opinie klientów. Jesteśmy dumni z szybkiego rozwoju naszej działalności. Sukces opieramy o tworzenie środowiska stabilnego i szybkiego połączenia internetowego, co staje się obecnie fundamentem działania wielu firm. Pszczyna obfituje w biznesy, których model działalności w dużej mierze opiera się na dostępie do sieci. Kluczową sprawą dla rozwoju miasta pozostaje zatem dostarczenie szybkiego połączenia, gdzie transfer ogromnej ilości danych nie będzie stanowił problemu. Zapraszamy do kontaktu w celu poznania i wyboru najlepszej dla Ciebie opcji.

Internet radiowy Pszczyna

Internet radiowy działa w oparciu o fale radiowe, które przesyłają dane między nadajnikiem a urządzeniem odbierającym. Chociaż przepustowość łącza, jakie umożliwia internet radiowy, odbiega od możliwości światłowodu, zasadność stosowania tej technologii wciąż pozostaje niezaprzeczalna. Internet radiowy umożliwia bowiem dotarcie z usługą do miejsc, które nie zostały jeszcze objęte siecią światłowodową. To właśnie dzięki internetowi radiowemu mniejsze miejscowości zyskują szansę na połączenie z internetem, a szybkość transferu wciąż pozostaje na przyzwoitym poziomie. Internet radiowy w mieście Pszczyna umożliwia transfer do 30 mb/s, co stanowi rewelacyjny wynik, porównywalny z internetem szerokopasmowym bazującym na okablowaniu miedzianym. W przeciwieństwie do internetowych usług mobilnych, internet radiowy nie generuje żadnych limitów transferu. Nasza usługa działa cały czas niezależnie od miejsca. Rozbudowywana przez dziesięciolecia sieć nadajników radiowych pokrywa całe terytorium Polski, a co za tym idzie – umożliwia dostęp do internetu z niemal każdego miejsca. KOLNET zajmuje się profesjonalnym montażem odbiorników do internetu radiowego. Instalacja niezbędnej infrastruktury pod internet radiowy zajmuje bardzo niewiele czasu, gdyż nie ma tutaj konieczności wykonywania odwiertów dla systemu kabli.

Internet radiowy Pszczyna – plusy i minusy

Należy pamiętać, że internet radiowy poddaje się warunkom atmosferycznym oraz ukształtowaniu terenu. Siła sygnału może być nieco słabsza w terenach zalesionych lub podczas burzy i opadów śniegu. Internet radiowy w mieście Pszczyna wykorzystywany jest w wielu domach jednorodzinnych, oddalonych od sieci okablowania miedzianego lub światłowodowego. Jako prostsza i tańsza alternatywa dla połączenia mobilnego, Internet w formie fal radiowych zyskał status stabilnej oferty na rzecz poprawy dostępności do informacji. Mieszkańcy Pszczyny cenią sobie elastyczność naszej oferty, która dopasowuje się do warunków danej lokalizacji i potrzeb samego użytkownika. Zachęcamy do zapoznania się z katalogiem pakietów internetowych. Zapraszamy do kontaktu w celu rozwiania wątpliwości. Służymy również fachową pomocą techniczną, reagując natychmiast na problemy zgłaszane przez klientów.
Zamów kontakt